Skladujeme v zip sáčcích potravinové doplňky

Možná, že i vy jste se již doslechli, jako mnoho dalších lidí na této planetě, že jsme doslova obklopeni nezdravými látkami, které se vyskytují v ovzduší, v potravinách, ve vodě, v půdě a kdekoli jinde. Kupříkladu spalovací motory automobilů, lokomotiv, letadel a dalších dopravních prostředků jsou jednou z příčin zvýšeného výskytu hliníku a těžkých kovů a ty se pak objevují v zemědělské půdě. Dostávají se do potravního řetězce a spolu s nimi se tam objevují zbytky chemických hnojiv a postřiků (pesticidy a herbicidy) a některé látky syntetického původu z různých zdrojů. S tím vším si mnohdy naše tělo nedokáže poradit, jsou k tomu zapotřebí vhodné doplňky stravy pro detoxikaci.

řasa chlorella

Jsou to například čistý vitamín C v prášku (kyselina askorbová), organický křemík (křemelina v prášku), hořčík v chelátové formě, řasy chlorella a spirulina anebo výborný detoxikátor mořská řasa Kelp. Výhodou všech těchto přírodních látek vhodných pro detoxikaci (pročištění organismu) od jedů je jejich velmi dlouhá trvanlivost. Můžete je doma skladovat i několik let, tudíž je lze nakoupit do zásoby a využít množstevních slev a slevu na dopravu.

řasa Kelp

Ideálním pomocníkem pro jejich ukládání a bezproblémové uchovávání v domácnosti jsou zip sáčky https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack.

Chrání proti oxidaci – i když je většina těchto doplňků trvanlivých, reagují se vzdušným kyslíkem a oxidují, čímž ztrácí své původní vlastnosti. Proto jsou zip sáčky pro jejich skladování vhodné, jelikož poměrně snadno vytlačíte ze sáčku vzduch, například namočením do misky s vodou.

Chrání proti prachu – vzduchem vířený prach vnáší do domácnosti ony zmíněné těžké kovy a další chemikálie, takže je důležité, aby zbytečně nekontaminovaly i tyto přípravky. Do uzavřeného sáčku žádné jedy nepronikají, uzávěr je velmi spolehlivý a pevný.

Chrání proti vlhkosti – voda a vlhkost může obsah uvnitř sáčku znehodnotit a právě proto je tu jeho uzávěr, který tomu zabrání. Levný sáček vám tak zabezpečí velmi cenné potravinové doplňky po řadu měsíců a let.

Author: