Vyklízecí firmu vybírejte i podle referencí zákazníků

Poptáváte vyklízení domu a rozhodujete se o tom, jaké vyklízecí firmě dáte přednost? Jaká kritéria by vás mohla zajímat?

Práce v noci – vyklízení domu v nočních hodinách rozhodně nepatří do obvyklého rozsahu práce vyklízecích firem, ale takovýto požadavek ze strany zákazníků nelze vyloučit. Například v situaci, kdy mají lidé volno, jsou na noční bdění zvyklí, v noci je více klidu a minimální provoz na silnicích. Důvodem pro noční vyklízení může být i utajení před některými lidmi, aby nezjišťovali, co se uvnitř vašeho domu nachází, a zda se nedá také něco ukrást, odnést či alespoň odkoupit.

nepořádek v domě

Vyklízení více prostor současně – potřebujete vyklidit rodinný dům a zároveň rekreační nemovitost, a to nejlépe v jednom dni nebo v několika dnech po sobě, dle rozsahu práce? I takové případy se stávají, jde zejména o větší přesuny v rámci rodiny a příbuzenstva, kdy se lidé stěhují do prostor po bývalých nájemnících anebo po vyrozumění dědického řízení.

Spojení vyklízení a stěhování – zajímavý případ je situace, kdy potřebujete kompletně vyklidit rodinnou nemovitost a některé předměty byste odtud chtěli převézt několik desítek kilometrů daleko, například do městského bytu. Může se jednat o přestěhování sedací soupravy, koberce a chladničky. Ptejte se i na takovéto záležitosti, protože byste v opačném případě museli shánět ještě stěhováky a platit jim zbytečně navíc.

předměty k vyklizení

Odstranění nebezpečného a velkoobjemového odpadu – předměty o velkém objemu a nebezpečné povahy, jako jsou hořlaviny, ředidla a barvy, čistidla, louhy nebo syntetická hnojiva nepatří do běžného prostoru pro komunální odpad nebo sběrné stanoviště, toto vyžaduje speciální postupy a prostředí pro ukládání za zvláštních podmínek. Vyklízecí firma by měla vědět, kam toto odvézt, a můžete se o tom dočíst i v nezávislých referencích Vyklízení rychle.

Author: