Svatební oznámení tak trochu netradičně

Oznámení vztažená k místu seznámení

Oznámit lidem, že budete kráčet po společné cestě životem, a že to stvrdíte svým polibkem a slovním vyjádřením před oddávajícím úředníkem na městském úřadě v místě vašeho bydliště, tak to je nejčastější postup svatebního oznámení i samotného obřadu. Nikoho tím nepřekvapíte, zvláště pokud vás dotyční osobně znají a ví, že jste svatbu již plánovali.

svatba na pobřeží

Což takhle to pojmout jinak, více romanticky a působivě i pro vás samotné? Svatbu si naplánujete v místě, kde jste se seznámili (samozřejmě pokud je to technicky možné a nepoznali jste se třeba na výpravě k Severnímu pólu nebo na dobrodružné cestě napříč pouští Kalahari). Jedním z příkladů může být nevěsta z Kladna a ženich z nedaleké obce, které seznámili kamarádi na vodácké výpravě po Berounce, a místem seznámení byla obec Chrást u Plzně, odkud se na Berounku obvykle vyplouvá.

svatba v horách

Na velkolepé svatební oznámení jednoduše vytisknete, že se budete brát tam, kde jste se před X lety poznali, a vězte, že svatební den (se zajištěným ubytováním i se svatebními hosty v místním penzionu) bude pro vás tím nejromantičtějším dnem ve vašem životě!

Ve dvou se to lépe táhne

Vyzkoušet byste mohli i vtipné svatební oznámení ve stylu komiksu. Komiksoví hrdinové jsou namalovaní v různých akčních situacích a mají v blízkosti úst bublinu s nějakým textem, vztahujícím se k dané situaci a vyjadřujícím přímou řeč nebo sled myšlenek. Můžete to pojmout podobně, necháte se vyfotit při společné činnosti, která je vám blízká, například při vaření, při sportu, při odpočinku na zahradě, u bazénu a fotku doplníte texty v bublinách. Chce to jen vhodný nápad, aby fotka byla dostatečně výstižná a text se u ní dokonale vyjímal. Komiksová oznámení rozhodně vzbudí pozornost a je jisté, že nebývají tak častá, a lidé je rozhodně v takovém stylu nebudou očekávat.

Author: