Proč raději slavit na zahradě, než v interiéru

Chystáte se uspořádat slavnost, například svatbu, promoci, zakončení maturitního ročníku anebo narozeniny a budete zvát více než tucet hostů? Pak se zřejmě budete rozmýšlet, kde oslava proběhne, zda ve vnitřních obytných prostorách, anebo v exteriéru. Jestliže máte možnost akci podniknout venku, například na vlastní zahradě, dejte tomu přednost.

párty stan

Více prostoru – v první řadě máte venku více místa pro pohyb a sportovní aktivity. Můžete si tu zahrát stolní a líný tenis, badminton, kriket, minigolf, volejbal či basket, můžete se vykoupat v bazénu, pokud je k dispozici, můžete si tu házet diskem či hrát s dětmi na schovávanou. Nic takového si v interiéru nebudete moci dovolit, a pokud to risknete, možná to nedopadne dobře.

svatební den

Sklo a porcelán – máte doma poměrně drahé nádobí a nechtěli byste o něj přijít? Pak raději nabídněte hostům nádobí jednorázové, a to nejlépe venku pod párty stanem. Když někomu z hostů upadne na zem talíř, maximálně přijde o zákusek, ale to je veškerá škoda, která tím vznikne.

Důsledky alkoholového opojení – alkohol dokáže s lidmi neuvěřitelná kouzla. Může je proměnit ve skleslé loutky, někdo alkoholem získá na kuráži a vrhá se střemhlav do nebezpečných situací a někdo je v opilosti agresivní. Každý reagujeme na alkohol v krvi jinak, ale co máme všichni společné je to, že nedokážeme mít své tělesné pohyby zcela pod kontrolou. To může mít za následek různé nebezpečné karamboly a pochopitelně i škody na majetku. Venku pod párty stanem s jednorázovými talíři a plastovými stoly to nebude znamenat zásadní problém, jako uvnitř domu, kde lze snadno poničit nábytek, koberce, zdivo, svítidla a další předměty.

Zvratky – neradi se o tom zmiňujeme, ale součástí oslav také občas bývá žaludeční nevolnost. Zejména v kombinaci s alkoholem to může mít nepříjemnou dohru, když někdo nestačí doběhnout na toaletu. Úklid zvratků je venku v přírodě mnohem snazší, než uvnitř v místnosti, navíc se venku tolik nešíří zápach, jehož intenzitu dokáže zmírnit i docela mírný větřík.

Author: