Bedny na pivo

Všichni víme, že jsou různé typy zboží, které se musí převážet anebo být v určité přepravce, aby se nerozbily nebo aby zůstaly hygienicky a potravinářsky neporušené. Vzpomínám si, jak jednou byl bratr převážel v pivot. A on pracoval pro jednu firmu, která se zabývá nápoji a také hlavně pivem anebo nealkoholickým pivem. Bratr měla přivést asi sto kusů lahví piva. Jenomže on si to nedal do různých přepravek na pivo, ale dal si to do klasické papírové krabice, protože bratr zapomněl na ty to plastové krabice na přepravu piv. A tak, aby se nemusel vracet, aby šetřil svůj čas při dopravě, taky je dal jenom do obyčejných papírových krabic.

Pevná bedna na pivo.

A samozřejmě, že tohle nemohlo skončit jinak než nějakou velkou nehodou. Sice to nebyla nehoda, že by se bratr vyboural nebo že by do bratra někdo autem narazil, ale bratr udělal nějakou silnější zatáčku a asi čtyřicet pět krabic s lahvemi piva se mu rozlily. Samozřejmě, že více než půlka se rozbila, takže celou dodávku zezadu měl opravdu politou pivem a všude to smrdělo alkoholem. A možná si myslím, že asi pánové, když šli okolo, tak možná slintali, protože cítili pivo. Muži milují pivo. A já jsem z toho byla velice nešťastná. Nechápu, když bratr nakupoval stále různé a jiné přípravky na webové stránce choellerallibert.com, že si tam také nepořídil ty toho přepravky na pivo.

Lahve se lehce rozbijí.

Já sama, kdybych pracovala s pivními lahvemi, tak by si pořídila opravdu kvalitní věci, jako například pevné přepravky na pivo https://www.schoellerallibert.com/cz/markets/beverage/. Takhle když bratr podniká, tak to asi brzy zkrachuje, protože když nebude používat speciální obaly na zboží, tak se můžete tato nehoda bohužel opakovat. A ne třeba jenom jednou, ale vícekrát. Já se tedy o svěřené zbožím vždy starala. Kdysi jsem totiž pracovala s bratrem, ale později jsem si našla jinou práci, tak jsme od bratra odešla. A možná jsem udělala dobře, bratrovi tato práce moc nejde.

Author: