Milujete Chorvatsko?

Za socialismu nebylo příliš obvyklé, že člověk mohl z České republiky jen tak někam vycestovat. Nejčastější destinací, kam se člověk mohl podívat, aniž by měl následně problémy na hranicích, bylo Chorvatsko, tehdy ještě Jugoslávie. Vždyť se lidově říkalo “jedeme do Jugošky”. I to je jeden z důvodů, proč Češi Chorvatsko milují. V dnešní době sice můžeme cestovat kam chceme, a mnoho lidí lákají i jiné země, ale celá řada lidí je zase spokojená v Chorvatsku, tak nechtějí měnit své zažité dovolenkové rituály.

ostrov chorvatsko

Finanční situace řady lidí se natolik zlepšila, že mohou dokonce investovat peníze v oblasti nemovitostí. Protože bytová situace u nás není vůbec růžová a je velmi těžké sehnat investiční nemovitost za dobrou cenu, zrak lidí dychtících po investicích se obrátil právě na Chorvatsko. Prodávají se tady totiž nově vystavěné bytové komplexy, kde najdete moderní byty s výhledem na moře. Právě ty jsou velmi vyhledávané nejen díky své dostupné ceně, ale především díky skvělému umístění.

Je řada lidí, které jezdí na dovolenou k moři do Chorvatska i dnes, protože jsou tam zvyklí a tak uvažují nad tím, že si tady pořídí svoje letní sídlo. Po zbytek roku lze byt pronajímat, protože sem jezdí turisté i mimo hlavní sezonu. Nájemce se najde vždycky, o to nemusíte mít strach. Jestli chcete dobře uložit svoje peníze, prohlédněte si nemovitosti v Chorvatsku na prodej, kde určitě najdete byt či dům, který pro vás bude finančně dostupný.

byt moře

Mít pasivní příjem je skvělé
Většina lidí chodí do práce, aby měli pravidelný příjem. Když ke své výplatě budete mít ještě jeden příjem navíc, určitě to pro vás bude příjemné. Investované peníze do bytu se vám tak budou vracet, a můžete rozšiřovat svoje investice i jinak, například nákupem zlata či další nemovitostí. Investujte chytře a nepropásněte šanci na nákup novostavby u moře.

Author: