Sviťte dokonale


My starší jsme zažili doby, kdy jsme řešili dilema, zda po setmění zůstávat doma nebo to risknout a vyjet na silnici se špatně osvětleným, případně dokonce neosvětleným vozem. Ti, kdo vyjeli, riskovali nehodu, pokutu a další problémy, ale vesměs si jednoduše nemohli pomoci. Protože už dříve, než vstoupili do prodejny Mototechny, dobře věděli, že se jim na otázku, zda mají žárovky do reflektorů u auta, dostane klasické odpovědi „nemáme“, „nevedeme“, případně „zkuste to za týden“ nebo „ptejte se“.

dálnice

Tehdy prostÄ› bylo nedostatkové kdeco. A když Å™idiÄi jezdit museli, nezbývalo jim, než to risknout.
Ovšem ty doby už jsou minulostí. Dnes už se nelze vymlouvat na to, že světelné zdroje nejsou k sehnání, protože se jich všude nabízí dost a dost. A spíše než dilema nad tím, kde by se snad daly autožárovky sehnat, řešíme otázku, pro který typ se rozhodnout.

Protože dnes už se dá do reflektorů u aut namontovat kdeco. A co žárovka nebo ‚žárovka‘, to jiná nejen cena, ale i kvalita a hora dalších parametrů, v nichž už se nejednou laik ani není schopen pořádně zorientovat.
A proto už tu máme různé rádce, kteří nám doporuÄují pořídit si do vozidel právÄ› to Äi ono. A ti zÅ™ejmÄ› nejmoudÅ™ejší z podobných rádců a znalců doporuÄují používat osram night breaker unlimited h7. A to logicky proto, že jde o zdroje svÄ›tla nabízející ve srovnání s konkurencí pÅ™ece jenom i nÄ›co navíc.

reflektor

Osram Night Breaker Unlimited H7jsou autožárovkami nabízejícími kupříkladu až o dvacet procent bÄ›lejší svÄ›tlo, než jaké poskytují standardní halogenové žárovky, vydávají optimální svÄ›tlo umožňující více Äasu na reakci na vÅ¡e, co se může pÅ™ihodit. SvÄ›telný kužel vydávaný tÄ›mito žárovkami dosahuje až o ÄtyÅ™icet metrů dál, než jak je tomu u standardních zářivek, což výraznÄ› zvyÅ¡uje nadÄ›ji na Å™idiÄovu vÄasnou reakci.
Tyto žárovky s poutavým designem v sobě ukrývají odolná vlákna snášející vyšší zatížení a stejně jako i ony samy je i jejich modrobílé jasné světlo atraktivní a nepřehlédnutelné.
A o to přece jde především.

Author: