Na co se lidé ptají v souvislosti s menstruačními kalhotkami


Součástí prodeje menstruačních kalhotek, je podobně jako u jiných výrobků, zákaznický blog, kde se objevují i často kladené otázky. Na co se nejčastěji lidé v souvislosti s používáním tohoto výrobku ptají, a co by mohlo tedy zajímat i vás?

Jak je to s intimitou – když se žena převléká například na dovolené v kempu a pohybuje se tu ve spodním prádle, může se vyskytnout situace, kdy zpoza kalhotek vykouknou boční křidélka menstruační vložky nebo provázek ze zasunutého tamponu, a každému, kdo si toho v pouhém zlomku sekundy povšimne, je ihned vše jasné. Nemusíte nikomu nic vykládat. Zatímco menstruační kalhotky samy o sobě vypadají jako běžné spodní prádlo a spíše připomínají sexy spodní díl plavek, takže je vaše intimita v jakémkoli prostředí mnohem lépe chráněna.

skotačící dívky u moře

S intimitou související krev a zápach – s menstruačními kalhotkami se vám nestane, že začne krev a tělní tekutina stékat po stehnech, a spolu s tím bude tento jev provázet zápach v důsledku rozkladu biologického materiálu bakteriemi. Kalhotky jsou konstruované tak, aby zachytily a spolehlivě pohltily veškeré tekutiny, a spolu s nimi se postaraly o eliminaci různých odérů. Toto je další krok k zachování intimity, ať už se pohybujete v jakémkoli prostředí – doma, ve škole, v zaměstnání či jinde ve společnosti.

žena v moři

Kalhotky do vody – je možné vzít si menstruační kalhotky (plavky) do vody? Jistěže ano, výrobci počítají s tím, že žena nebude v době menstruace sedět doma na kanapi a celý týden trávit tímto způsobem. Mnoho žen je velmi aktivních a například na dovolené by je menstruační cyklus značně omezoval v kontaktu s vodou. Jestliže není voda kontaminována (což je obecně nevhodná voda na koupání pro každého), můžete si koupel užít zcela bez problémů. S kalhotkami do vody se můžete vypravit na dovolenou k moři či na přehradu, pokud není voda na koupání shledána závadnou například výskytem sinic.

Author: