Dapoxetin a jeho účinky.


Mnoho mužů i žen v dnešní době se cítí přepracovaných. A mají dost často pocit, že je toho na nich moc. A není divu, že tomu tak je. Dnešní doba se stala šíleně zrychlenou. Všichni všechno potřebují okamžitě. A my se stáváme otroky vlastních prací, domů a hypoték. A nemělo by to být přeci právě naopak. Že by nám ty věci měly sloužit, a ne my jim. A to se právě stalo. Abychom zaplatili domy a nájmy často nemáme čas sami na sebe, a dokonce ani na svoje rodiny. Je to velmi žalostná situace. Na jednu stranu je pravda, že si můžeme koupit spousty materiálních věcí, ale na úkor našich vztahů v rodině a s přáteli. A tato velice náročná a stresová doba si tak určitě vybírá svou daň. A to i při sexu. Mnoho mladých lidí totiž tráví čas na sociálních sítích, které jim dost často nahrazují fyzickou blízkost. A tak navazují vztahy pozdě a rodiny se jim mnohdy nechtějí zakládat vůbec. A tak naše populace stárne.

léky

A když už se odhodlají k sexuálnímu styku mají problém s předčasnou ejakulací. A jejich partnerky ze sexu nic nemají a mnohdy je chvíli potom opouštějí. A přitom na předčasnou ejakulaci existuje lék, který se nazývá dapoxetin. A může vám ho předepsat lékař. Tento lék se objevil na trhu již v osmdesátých letech, ale předepisoval se spíš na deprese. Až později se přišlo na to, že je lék také vhodný na oddálení předčasné ejakulace. A to především proto, že umožňuje zpomalení serotoninu v těle a ten pak dokáže i zpomalit předčasnou ejakulaci. Lék se užívá jen jednorázově těsně předtím, než se chystáte na pohlavní styk.

léky

A to jednu až tři hodiny předem. Vyrábí se v tabletách, kde je buď vyraženo číslo třicet nebo šedesát. Podle toho, kolik je v něm účinné látky obsaženo. Na jakou dávku budete zvyklí vám určí až váš ošetřující lékař. A nezáleží, jestli si ho vezmete před anebo po jídle. Je to čistě na vás. Dapoxetin vám výrazně pomůže s předčasnou ejakulací. A vy si budete moci pohodlně užívat s partnerkou i několik minut bez jakéhokoliv problému. Ale žádná léčba by se neměla přehánět a neměl by se užívat dlouhodobě. Porucha může být jenom ve vaší psychické pohodě. Zkuste se tedy naladit na pohodovou vlnu a nikdy si nic nevyčítejte. Říkejte si, že je to zcela normální a stává se to běžně i jiným lidem. Vedlejší účinky mohou nastat jako u každého léku. Ty, které jsou dapoxetinu jsou: rozmazané vidění, závratě anebo potíže s ledvinami.

Author: